Temat:

Komunikacja zdalna ma coraz istotniejsze znaczenie dla osób poszukujących pracy i chcących nawiązać nowe kontakty biznesowe. Internetowy networking staje się niezbędny, gdy coraz więcej firm prowadzi rekrutacje on-line i buduje swoją markę za pomocą social mediów. Wszystkim tym potrzebom próbuje sprostać portal LinkedIn zrzeszający ponad 770 milionów użytkowników.

Jak powinny wyglądać pierwsze kroki nowego użytkownika tego portalu? Czego powinno się wystrzegać przy prowadzeniu konta na LinkedInie? Odpowiedzi na te i inne pytania poznaliśmy 17.11.2021. Przewodnikiem po tajnikach LinkedIna był Marcin Janowski - CEO i PR Manager w agencji Space PR, ekspert ds. mediów społecznościowych i doświadczony szkoleniowiec z personal brandingu w social mediach. Spotkanie online:”Skuteczne komunikowanie na Linkedinie”  poprowadziła Agata Nowotnik, członkini Koła Naukowego Public Relations UW.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Koło Naukowe Public Relations UW, partnerami są Stowarzyszenie Agencji Public Relations i netPR.pl.

Grafika: Anna Chlapek

×

Prelegenci:

Marcin Janowski

CEO i PR Manager agencji Space PR, która oprócz tradycyjnych działań w zakresie PR-u, specjalizuje się w działaniach PR w Internecie kładąc nacisk przede wszystkim na komunikację w social media. W ramach obsługi klientów agencji zarządza strategią w obszarze wizerunku klienta w sieci. Trener LinkedIn, Facebook Ads. z 9 letnim doświadczeniem. Entuzjasta Big Data i Design Thinking.

marcin janowski 1

Podcast

Opis odcinka:
Najbardziej boomerskie medium społecznościowe czy idealne źródło pozyskiwania kontaktów biznesowych? Na LinkedIna każdy z nas patrzy inaczej, a opinia na temat tego serwisu może być ściśle powiązana z naszym wiekiem. Studenci najczęściej zaczynają swoją przygodę z tym portalem podczas szukania pracy i traktują go jako swoje “elektroniczne CV”. Sprawdzamy zatem, na jakie inne funkcje LinkedIna powinno zwracać się uwagę i jak prawidłowo prowadzić na nim profil. Ewa Grabek rozmawiała o tym z Agatą Nowotnik.
Montaż i realizacja: Agata Nowotnik

Załączniki

Brak plików do wyświetlenia

Przewiń w górę
Powered by netPR.pl