Temat:

Wewnętrzne public relations w organizacjach to przede wszystkim odpowiednia komunikacja.   Ale czym właściwie jest komunikacja wewnętrzna? Jaka jest rola wewnętrznych ‘komunikatorów’?

 Niezależnie od tego jakich rozmiarów jest dana firma, każdy zarząd powinien dołożyć wszelkich starań, aby komunikacja wewnętrzna była jak najlepiej rozwinięta. Im lepsza będzie komunikacja między szefem i pracownikami, tym lepsze efekty pracy będzie można zaobserwować. Dodatkowo każdy, kto dobrze czuje się w swojej pracy, będzie mówił o niej dobrze także poza nią. Czy z “ilością” komunikacji wewnętrznej można przesadzić? Czy w każdej firmie komunikacja powinna wyglądać podobnie? Jak czas pandemii wpłynął na komunikację wewnętrzną w różnych organizacjach? Jak rozwinęły się narzędzia do niej?

Na te i inne pytania 26.01.2022 odpowiedziała Roksana Obuchowska - Waślicka, członkini zarządu PSPR, specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej i executive communications, która doświadczenie zdobywała m.in. w branży IT i finansowej w centrach usług wspólnych. Obecnie odpowiada za globalną komunikacją w firmie Merck Business Solutions Europe. Spotkanie online poprowadziła Anna Chlapek z Koła Naukowego Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Koło Naukowe Public Relations UW, partnerami są Stowarzyszenie Agencji Public RelationsnetPR.pl.

Grafika: Anna Chlapek

×

Prelegenci:

Roksana Obuchowska

Z wykształcenia prawniczka, swoją karierę zawodową na stałe związała z komunikacją. Od dziewięciu lat w branży, od sześciu specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej i executive communications. Wspiera także działania public relations i dba o wizerunek organizacji na rynku polskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w pracy dla międzynarodowych korporacji, w różnych branżach (FMCG, IT, finansowej). Obecnie odpowiada za globalną komunikację centrum usług wspólnych firmy Merck. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, od marca 2021 roku zasiada w zarządzie stowarzyszenia. Z ramienia PSPR jest członkinią Europejskiej Rady Global Alliance for Public Relations and Communication Management.

Absolwentka Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Niedawno po raz pierwszy wystąpiła jako mówca na scenie TEDx.

Roksana Obuchowska portret

Podcast

Opis:
Wewnętrzne public relations w organizacjach to przede wszystkim odpowiednia komunikacja. Ale czym właściwie jest komunikacja wewnętrzna? Jaka jest rola wewnętrznych ‘komunikatorów’? O tym niezwykle ciekawym temacie związanym z public relations rozmawiały Ewa Grabek i Ania Chlapek.
Realizacja: Agata Nowotnik
Montaż: Dominika Stawicka

Załączniki

Brak plików do wyświetlenia

Przewiń w górę
Powered by netPR.pl